Home Реєстрація торгової марки з персональним Патентним повіреним

Реєстрація торгової марки з персональним Патентним повіреним

  Як розумно та вірно зареєструвати торгову марку в Україні? Відповідь проста: тільки з Вашим персональним Патентним повіреним!
  Чому має сенс обрати саме мене як  Вашого персонального Патентного повіреного?
Маю більше 20 років досвіду в реєстрації ТМ. І не тільки ТМ. Тому ідеально знаю, що, та як робити задля Ваших прав та інтересів.
Вже успішно зареєстрував більш ніж 4500 торговельних марок.
Гарантую Персональну увагу до Вашої ТМ 365 днів на рік безстроково.

  Вдала реєстрація торгової марки – це питання, яке цікавить багатьох підприємців,. Вони хочуть захистити свою унікальну назву, логотип або інший знак для своїх товарів або послуг. Але тільки державна реєстрація прав на ТМ дає її власнику виключне право на її використання та захист від недобросовісної конкуренції. Для того, щоб зареєструвати торгову марку в Україні, потрібно виконати наступні кроки:

• Обрати класи товарів чи послуг, для яких буде зареєстрована торгова марка. В Україні діє Міжнародний класифікатор товарів і послуг (МКТП), який складається з 45 класів. Ви можете обрати один або декілька класів, в залежності від сфери вашої діяльності. Чим більше класів ви оберете, тим більше державний збір ви заплатите за подання заявки.

• Перевірити наявність аналогічних або схожих торгових марок, які вже зареєстровані або подані на реєстрацію в Україні. Це можна зробити за допомогою онлайн-сервісу База даних знаків для товарів і послуг, який надає НОІВ. Якщо ваша торгова марка не суперечить жодному існуючому знаку, то вона має шанс пройти реєстрацію. Якщо ж ваша торгова марка схожа на іншу, то вона може бути відхилена або оскаржена правовласником іншого знаку.

• Подати заявку на реєстрацію торгової марки до НОІВ.

• Сплатити державний збір за подання заявки. Розмір державного збору залежить від кількості класів товарів чи послуг, для яких подається заявка, а також від того, чи є заявник фізичною чи юридичною особою. Для фізичних осіб державний збір становить 850 грн за перший клас і 170 грн за кожен наступний клас. Для юридичних осіб державний збір становить 2550 грн за перший клас і 510 грн за кожен наступний клас. Д

.• Чекати на результати формальної та кваліфікаційної експертиз. Після подання заявки Укрпатент проводить два види експертиз: формальну та кваліфікаційну. Формальна експертиза перевіряє правильність оформлення заявки та наявність всіх необхідних документів. Кваліфікаційна експертиза перевіряє відповідність торгової марки вимогам законодавства та виявляє можливу колізію з іншими зареєстрованими або поданими на реєстрацію знаками. Термін проведення формальної експертизи становить один місяць, а кваліфікаційної – до 12 місяців. Якщо експертиза пройшла успішно, НОІВ приймає рішення про реєстрацію торгової марки і видає свідоцтво про реєстрацію.

З повагою до Вас та впевненостю у вдалій роботі для Вас,
Патентний повірений Кондратюк Ігор Вікторович