Суди

Британська телекомпанія вирішила відсудити торгову марку Skype

  Британська телекомпанія British Sky Broadcasting (BSkyB), 39,1 відсотка якої належить корпорації Руперта Мердока News Corp., вирішила оскаржити у суді права на позначення Skype та використання його у назві її торгової марки месенджера. Про це повідомляє Reuters. Представники телекомпанії нібито побоюються, що споживачі можуть подумати, ніби йдеться про одну компанію. За даними BSkyB, опитування населення це підтвердили.

 Як про це також пише The Daily Telegraph, юридичні суперечки щодо бренду ведуться вже понад п’ять років. Однак широкому загалу це стало відомо лише в понеділок 9 серпня, коли Skype повідомила про рішення провести первинне розміщення акцій на біржі.

  У поданій Позовній заяві говорилося, що BSkyB заперечує використання бренду Skype на території Європейського союзу, Індії, Норвегії та Бразилії, пише The Financial Times. Видання також повідомляє, що у липні Євросоюз визнав вимоги BSkyB обґрунтованими.

  Тим часом у Skype стверджують, що компанія отримала згоду на використання логотипу та торгової марки від регуляторів у Бразилії, Туреччині та Швейцарії. Представники Skype також зазначають, що для компанії надзвичайно важливо виграти справу. Інакше бренд почнуть використовувати треті особи.

  Компанія Skype, яка заснована в 2003 році, є лідером в галузі інтернет-телефонії. База абонентів компанії налічує понад 500 мільйонів користувачів. У 2009 році голосовий трафік користувачів Skype перевищив 54 мільярди хвилин, що становить 13 відсотків від обсягу всього міжнародного голосового трафіку.

За матеріалами інтернет-видань,

© Яна Кондратюк, 2011

Аватар
Follow Me:

Related Posts