Домени

Штат у США посперечався у суді за домени з помилковим написанням

Департамент управління службами Таллахассі, столиці штату Флорида в США, виграв судовий позов про домени MyFolrida.com та MyForida.com.
Департамент управління службами Таллахассі, яке є столичним містом американського штату Флорида, подав скаргу до Світової організації інтелектуальної власності з вимогою передати Департаменту права на домени myfla.org, myfl.org, myfolrida.com та myforida.com.

Департамент Флориди ще в 1999 році зареєстрував домен MyFlorida.com – на ньому досі офіційний портал Штату Флорида. Крім того, Департамент зареєстрував “myflorida” та “myflorida.com” як товарні знаки.

Тому позивач стверджував, що спірні домени «схожі на ступінь плутанини з товарними знаками, права на які належать Департаменту». Так, myfla.org та myfl.org – скорочені варіанти myflorida.com: у доменах використовуються визнані абревіатури від назви штату. Інші два домени myFOLrida.com та myFOrida.com – ті ж товарні знаки, але з помилками, явні приклади тайпсквоттінгу (навмисної реєстрації домену з друкарською помилкою). Останній аргумент дає підстави вважати, що нинішній власник спірних доменів зареєстрував їх із «зловмисними намірами».

Відповідач не відповів на заяви позивача, показавши повну байдужість до справи. В результаті арбітражна група, яка займалася розглядом спору, вирішила, що вся «доменна четвірка» має бути переведена на контракт позивача, тобто на Департамент управління службами Таллахассі.

© К.І.В, 2011

Аватар
Follow Me:

Related Posts