Патенти

Google не визнає звинувачення Oracle у порушенні патентів

Корпорація Google відмовилася визнати свою провину у порушенні патентів та авторських прав за позовом, поданим проти неї компанією Oracle до каліфорнійського окружного суду.
Компанія розробник мобільної операційної системи Android пояснює у листі, що її неможливо звинуватити у незаконному використанні мови програмування Java при розробці цієї платформи. Таким чином, Google просить визнати звинувачення Oracle позбавленими юридичної підстави.

Як отримати патент на винахід?
Зателефонуйте Патентному повіреному 073 159 98 99

Позиція Google.
В офіційній відповіді Google, своєю чергою, звинуватив вже Oracle у тому, що вона порушила власну обіцянку зробити платформу Java відкритою для спільноти розробників. Google зазначає, що Oracle виступав із подібною заявою перед покупкою корпорації Sun Microsystems, яка розробила Java.

Судові позови за патентами.
Oracle подала до суду на Google у серпні 2010 року. Загалом Oracle просила суд визнати Google винним у порушенні семи патентів.
При цьому основне звинувачення полягає в тому, що Google під час створення Android видозмінив код Java без дозволу правовласника. Таким чином Google порушив основний принцип платформи “Пишеш один раз – запускаєш де завгодно” (“Write once – run anywhere”).

© Патентний повірений Кондратюк, 2010

Аватар
Follow Me:

Related Posts