Торгова марка

Найвідоміша в Україні торговельна марка – наш рейтинг 2023

  Україна — це країна, яка має багато власних брендів, які відомі не тільки всередині країни, але і за її межами. Деякі з них стали символами України, а інші — конкурентами світових лідерів у своїх галузях. Яка торговельна марка є самою відомою? Нижче є низка деяких з найвідоміших українських брендів, які ми вважаємо дуже відомими у 2023 році.

Потрібна торговельна марка?
Зателефонуйте Патентному повіреному 073 159 98 99

• Торговельна марка Моршинська. Це найпопулярніший бренд мінеральної води в Україні, який існує з 1951 року. Вода добувається з артезіанських свердловин у Карпатах і має природний склад і смак. Моршинська є лідером ринку питної води в Україні та експортується в багато країн

Нова пошта. Це найбільша логістична компанія в Україні, яка надає послуги доставки документів, кореспонденції, вантажів і інтернет-замовлень. Компанія була заснована у 2001 році та зараз має понад 6000 відділень по всій країні. Нова пошта є партнером багатьох онлайн-магазинів, таких як Rozetka. Тому нині торговельна марка цієї поштової служби відома по всій Україні.

Rozetka. Це найбільший онлайн-магазин в Україні, який пропонує широкий асортимент товарів для дому, електроніки, одягу, косметики та іншого Магазин був запущений у 2005 році. А зараз має понад 40 млн відвідувачів на місяць. Rozetka також має власну мережу роздрібних магазинів та сервісних центрів

Roshen. Це найбільший кондитерський холдинг в Україні, який виробляє шоколад, цукерки, печиво, торти та іншу солодку продукцію. Холдинг був створений в 1996 році та зараз має фабрики в Україні, Росії, Литви та Угорщини. Roshen є одним з найбільших експортерів кондитерських виробів у світі. Цей бренд — зірка торгових мереж України

АТБ. Це найбільша торговельна мережа в Україні, яка належить до формату магазинів різких цін. Мережа була заснована в 1993 році. А зараз має понад 1000 магазинів по всій країні. Бренд АТБ пропонує своїм покупцям низькі ціни, широкий вибір товарів та власні торгові марки.

Попередній висновок. Кожен бренд з тих, що зазначені вище, може мати звання “найвідоміший”. Але на нашу думку кожна  вище зазначена торгова марка настільки є відомою,що визначення переможця є завданням для окремого дослідження.

Як дізнатися, яка торгова марка є самою відомою?

Якщо ми хочемо дізнатися, який бренд є самим відомим, ми можемо скористатися різними методами. Один з них – це переглянути рейтинги найбільш цінних торговельних марок, які публікують різні агентства та видання. Наприклад, ми можемо переглянути рейтинг Forbes, рейтинг Interbrand або рейтинг BrandZ. За цими даними, деякі з найвідоміших торговельних марок у 2023 році були Apple, Amazon, Microsoft, Google та Facebook. Інший метод – це використати інструменти для аналізу популярності торговельних марок в інтернеті, такі як Google Trends або Bing Webmaster Tools. Ці інструменти дозволяють порівняти частоту пошуку різних ТМ за певний період часу та в різних регіонах. Наприклад, за допомогою Google Trends можна побачити, що у вересні 2023 року найбільш популярною торговельною маркою у світі була Nike, а в Україні – Samsung.

Але хіба рейтинг – то головне?) Головне – отримання саме Вами добрих вражень від того чи іншого бренду. Добрих вражень Вам, друзі!)

© Патентний повірений Кондратюк, 2023

Related Posts