Закони

Для російського інтернету та домену можуть з’явитися свої закони

У середині 2010 року на сайті уряду Росії з’явилося повідомлення, яке може  зацікавити власників доменів та тих, кого цікавить реєстрація домену.

. Перший віце-прем’єр Росії дав доручення Міністерству культури та Міністерству зв’язку внести проект змін до законодавчих актів уряду РФ, які регулюватимуть відносини у глобальній мережі Інтернету. Нагадаємо, що російський домен – це також складова мережі.

У цьому законопроекті планується визначити суб’єкти, які надають послуги в Інтернеті, у тому числі – реєстрацію доменів, а також ступінь їхньої відповідальності за порушення авторських та суміжних прав.
Відбулося засідання підкомісії щодо протидії порушенням у сфері інтелектуальної власності, в ході якого було сформовано низку доручень, у тому числі “підготувати пропозиції щодо організації проведення конференції за участю зарубіжних експертів для обговорення даної проблематики”.

 Шувалов наголосив, що “таке обговорення може пройти в рамках співробітництва країн-членів СНД”. Під час засідання підкомісії з протидії порушенням у сфері інтелектуальної власності було порушено питання щодо охорони результатів будь-якої інтелектуальної діяльності, які використовуються в глобальній мережі Інтернет на всій території Російської Федерації.

Як скоро буде створено законопроект, і які зміни буде внесено до Законів, покаже час.

За матервалами мережі,

© Патентний повірений Кондратюк

Related Posts