Домени

Український підрозділ LG захопив луганський домен

У українському сегменті Інтернету з’явився сайт компанії LG-Electronics на домені lg.ua. Цей факт навряд чи зацікавив би інтернет-громадськість, якби не та обставина, що це домен є географічним доменом Луганської області і в ньому зареєстровано багато доменів третього рівня.

Адміністратор домену UA OOO «Хостмайстер» вважає, що домен lg.ua повинен використовуватися як публічний регіональний домен, а не бути корпоративним.

“Хостмайстер” свого часу відмовив компанії LG у реєстрації доменного імені lg.ua, т.к. домен lg.ua вже тоді був публічним, а за чинними Правилами домену UA зміну статусу з публічного на приватний заборонено.

Але LG-Electronics все одно добився передачі йому прав на домен від ПП «Координатор», адміністратора географічного публічного домену lg.ua. В інтерв’ю «Агентству Інтернет Новин» співробітники «Хостмайстра» заявили, що ці дії несумісні з етичними принципами діяльності адміністратора публічного домену.

На їхню думку, використання публічних доменів для розміщення інформації про домен та регіон покращило б не тільки якість обслуговування користувачів, але й створило передумови для подальшого розвитку доменів.

Джерело:  сайт tm.ua

Аватар
Follow Me:

Related Posts