Торгова марка

Торгова марка Windows RT померла – вона вже не цікавить Microsoft

Корпорація Майкрософт відмовляється від торгової марки Windows RT та випуску продуктів на базі цієї операційної системи. Платформа більше не існуватиме як окремий продукт і увійде до складу Windows Blue – великого оновлення Windows 8, анонс якого очікується наприкінці червня. Про це повідомляє тайванський портал DigiTimes з посиланням на джерела серед постачальників Microsoft.

Windows RT є версією Windows 8 для пристроїв із процесорами на ARM-архітектурі. На відміну від “вісімки”, вона не підтримує програми для Windows 7, створені для архітектури x86. Відсутність зворотної сумісності та невелика кількість програм значно знизила попит на пристрої з Windows RT.

Потрібна реєстрація прав на торгову марку?
Зателефонуйте Патентному повіреному 073 159 98 99

Система продається лише у встановленому вигляді на планшетних комп’ютерах. 26 жовтня 2012 року Microsoft випустила перший комп’ютер під власною торговою маркою – планшет Surface RT. Обсяги продажів пристрою не розкриваються, але навіть гендиректор компанії Стів Балмер якось назвав зі “скромними”.

За даними аналітиків, за перші два місяці корпорація розраховувала продати 3 млн. пристроїв, а вдалося продати лише 900 тисяч. До середини березня, за повідомленнями агентства Bloomberg, продано 1,1 млн. Surface RT. За оцінкою аналітиків AdDuplex, це 80% усіх продажів планшетів на Windows RT. Для порівняння, Apple за IV квартал 2012 року, за оцінкою IDC, реалізувала 22,9 млн планшетів бренду iPad.

(с) КІВ, 2013

Related Posts