Торгова марка

Торгова марка – Патентні повірені звернулись до директора Укрпатента

 Джерело – tm.ua Шановна Наталія Леонідівна!
 Перш за все, щиро вітаємо Вас з призначенням на високу і важливу посаду. Та радіємо, що врешті решт до Керівництва Укрпатенту приходять досвідчені фахівці галузі інтелектуальної власності.

 Ми, група Патентних повірених України вимушені звернутись до Вас з проханням вирішити найбільш актуальне та болюче питання самого поширеного об’єкта права ІВ – торговельна марка . Це питання як можна швидшій публікації у загально доступній онлайн-базі. Це можуть бути загально доступна база «Інтерактивна БД «Заявки на знаки для товарів і послуг, прийняті до розгляду»», або загально доступна база «Спеціальна інформативна система Укрпатенту». При цьому просимо розглянути можливість негайної публікації електронних Заявок на ТМ. А щодо Заявок на паперовому носії – протягом 2-3 робочих днів з дати подання.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що:
— Загальна практика публікації 100% поданих Заявок на ТМ у Євросоюзі складає від 3 до 7 днів.
— Відсутність публікації 100% поданих Заявок на ТМ сприяє діяльності в Україні так званих «патентних тролів», через те, що приховує від загального відому Заявку на ТМ на термін до 8 місяців
— Відсутність публікації 100% пізніше поданих Заявок на ТМ розглядається попередніми Заявниками та Власниками ТМ як грубе порушення їх прав на Знаки.
— Жодна діюча норма чинного законодавства НЕ ЗАБОРОНЯЄ таку публікацію.

  Переконливо просимо:
1) У найкоротший термін розглянути це Звернення.
2) Надати письмову Відповідь на це Звернення на адресу: 03087, м. Київ, вул. Єреванська, буд. 18-А, кв. 17, Патентному повіреному Кондратюку І.В. А за можливості також прошу продублювати на електронну адресу igor.kondratjuk@gmail.com
3) У відповіді просимо чітко зазначити можливість та строки реалізації такої публікації 100% поданих Заявок на ТМ.

     З великою повагою,
 Від імені Групи «Асоціація патентних повірених України» у складі 42 Патентних повірених України Кондратюк І.В.

Аватар
Follow Me:

Related Posts